Jak se stát členem

Hledáme do svých řad nové členy, kteří mají zájem o první pomoc, chtějí pomáhat druhým a být součástí našeho týmu. Většina členů jsou děti a mládež do 15 let, členem se však může stát kdokoli. Starší členové mohou pomáhat při organizaci akcí skupiny nebo učit své mladší kamarády.

Chceš-li se stát součástí našeho týmu, stačí nám napsat (více informací v položce Kontakt) a domluvíme všechny podrobnosti.

Kdo by nechtěl být přímo členem naší skupiny, ale chtěl by se tu a tam zapojit do našich aktivit, hledáme i dobrovolníky, kteří by se mohli zapojit párkrát za rok do pomoci s organizací našich akcí (v roli figurantů při maskování poranění apod.)

Jak nám můžete pomoct

Máte doma nějaký obvazový materiál nebo lékárničky s již prošlou expirační dobou? Výcvik členů skupiny v poskytování první pomoci probíhá praktickou formou, kdy zdravotníci simulovaně ošetřují namaskovaná poranění. S tím souvisí i spotřeba obvazového a jiného podobného materiálu. Máte-li nějaký prošlý doma a chtěli byste nám ho věnovat, napište nám, budeme za každý dar rádi!